ELTK-Cup
Deltagarlista genererad av TennisX
Licensnr Förnamn Efternamn Klubb Poäng
80133 Carl-Hugo Alhanko KLTK 76,18
H8889 Max Alteg Enebybergs IF 50,00
23668 Marcus Andersson Sundbybergs TK 50,00
F9993 Frida Artursson Nynäshamns TK 50,00
80110 Alexander Avérkiev Farsta TK 120,78
P4080 Karl Axelson-Steinsvik Storängens LTK 50,00
23622 Melissa Bakalbasic Västerhaninge TK 50,00
20379 Emma Baker Smedslättens LTK 93,60
24709 Jonas Baker SALK 50,00
P2756 Eric Becker Vallentuna TK 50,00
23015 Axel Berg KLTK 50,00
89405 Hanna Bergkvist Upsala TK 81,44
23039 Hjalmar Bergkvist Nyköpings ATS 50,00
23390 Fred Berglin Saltsjö-Duvnäs TK 67,99
76169 Felix Bjerle KLTK 50,00
20816 Eric Boheman Djursholms TK 74,53
P3854 Jack Brereton SOiK Hellas 50,00
24444 Louisa Brunetti Gustavsbergs TK 50,00
P3520 Sofie Börjeson SALK 50,00
83162 Adrian Cassel SALK 130,56
H9993 Max Chiarato SALK 50,00
20564 Casper Cosmo Malmö Bellevue TK 50,00
P2960 Daniel Dahlström SALK 50,00
P4438 Sebastian Dahlström SALK 50,00
P3992 Julian De Bri Storängens LTK 50,00
20910 Gilbert Dikmen Huddinge TK 64,18
23626 Ia Dillner Gustavsbergs TK 65,90
23171 John Edlund Ekerö TK 50,00
P2929 Alexander Ehrensvärd Djursholms TK 50,00
23321 Marcus Ekström Mälarhöjdens IK 79,50
89773 Marcus Engström KLTK 95,45
P1117 Axel Fahlbeck Enskede LTK 50,00
21425 Alexander Fahnehjelm Mälarhöjdens IK 50,00
80153 Charlotte Fahnehjelm Mälarhöjdens IK 143,26
23987 Erik Falk Mälarhöjdens IK 50,00
20222 Oscar Ferlin Ekerö TK 52,97
25379 Alexander Flink SALK 50,00
21524 Morgan Flodman Gustavsbergs TK 50,00
89052 Oscar Franksson Djursholms TK 80,12
H8886 Rikard Franksson Djursholms TK 50,00
24179 Patricio Gabriel SoIK Hellas 50,00
23778 Gabriel Gliori Haninge TK 50,00
P3353 Rebecca Gustafson Gustavsbergs TK 50,00
74985 Mathilde Hagander Djursholms TK 118,79
20384 Patrik Haglund Smedslättens LTK 65,85
89446 Linn Hansen Mälarhöjdens IK 125,83
23623 Nathalie Hedblom Ekerö TK 50,00
H8887 Olof Hedelin Saltsjöbadens LTK 50,00
P4111 Julian Hirn SALK 50,00
23313 Philip Hivander Lidingö TK 83,14
21012 Manne Hultén Mälarhöjdens IK 78,01
77025 Anton Hämäläinen Tumba TK 87,52
79149 Stefan Ilic Mälarhöjdens IK 50,00
23950 Elsa Jansson Gustavsbergs TK 50,00
76236 Nestor Jara Strängnäs TK 124,97
20355 Ruben Jara Strängnäs TK 65,16
20348 Alexandra Jascur Mälarhöjdens IK 65,91
22067 Jessica Jaunzems Huddinge TK 66,94
H8888 Axel Jersenius Spårvägens TK 50,00
79503 Marcus Jidell Huddinge TK 88,54
H7777 Adam Johansson-Lunding Djursholms TK 50,00
85403 David Johansson-Lunding Djursholms TK 95,86
20135 Jesper Johansson-Lunding Djursholms TK 69,97
23292 Wilhelm Jonasson KLTK 50,00
25130 Gilbert Jäger Mälarhöjdens IK 50,00
74195 Hannes Karlsson Lidingö TK 103,57
P3533 Madeleine Keller Lidingö TK 50,00
21003 Arvid Klosterborg KLTK 78,59
21911 Rikard Klosterborg KLTK 50,00
80150 Mikaela Korpysz Huddinge TK 99,55
P3427 Daniel Kristoffersson Vallentuna TK 50,00
F9995 Filippa Krän Lidingö TK 50,00
H9997 Måns Kvarnfors Farsta TK 50,00
24763 Kristina Källner Djursholms TK 50,00
78666 Nils Källner Djursholms TK 88,70
20549 Cecilia Lagervall SALK 72,69
P4082 Johan Larsson Storängens LTK 50,00
75311 Tobias Leopoldsson SALK 88,57
89174 Carl Lexner Lidingö TK 88,80
20322 Fredrik Liljenberg Saltsjöbadens LTK 83,13
P3333 Henrik Lind Lidingö TK 50,00
H9998 Marcus Lind SALK 50,00
K2222 Fredrika Lindahl Lidingö TK 50,00
21755 John Lindberg Spårvägens TK 50,00
75612 Martin Lindberg Tingström Tumba TK 55,69
79371 Mollie Lindholm-Saltskog Danderyds TK 57,16
24669 Oskar Lindström TSK Malmen 50,00
23151 Robin Ljunggren Spårvägens TK 50,00
H9999 Fred Ljungman Jansson SOiK Hellas 50,00
25287 Niklas Ljungqvist Gustavsbergs TK 50,00
P3509 Maja Lundell Mälarhöjdens IK 50,00
76552 Viktor Lundin Djursholms TK 83,00
K4444 Robert Mackay Herneld Tullinge TK 50,00
85392 Marlene Maier USIF 50,00
76554 Rasmus Maier USIF 120,70
89759 Oskar Malmsjö Saltsjöbadens LTK 74,09
89384 Amanda Manns Trollbäckens TK 61,35
76096 Fredrik Matz Spårvägens TK 63,31
85180 Elsa Melander Näsbyparks TK 50,00
24605 Daniella Mourad Väsby TK 50,00
H9992 Emanuel Multing Enskede LTK 50,00
23474 Andreas Nilsson Saltsjö-Duvnäs TK 50,00
24264 Julia Nilsson Trollbäckens TK 50,00
78233 Nils Norström SALK 138,00
20258 Isak Oddsson Ekerö TK 55,93
76947 Nils Odin Upsala TK 86,84
20289 Louise Oftedal Djursholms TK 59,74
23986 Edvard Olander Stockholm Tennis Academy TK 50,00
23985 Hedvig Olander Stockholm Tennis Academy TK 53,02
89918 Amanda Olsson Djursholms TK 98,08
79375 Harald Olsson Lidingö TK 105,81
24630 Ebba Ortmark Djursholms TK 50,00
P3991 Axel Otterbeck Storängens LTK 50,00
P3082 Carl Victor Passburg SALK 50,00
23135 Albin Pellbäck Lidingö TK 53,90
25249 Anton Persson Nynäshamns TK 50,00
H9994 Axel Persson Enebybergs IF 50,00
89471 Emma Persson Spårvägens TK 50,00
78086 Linnea Persson Spårvägens TK 92,35
25439 Max Petersson Järfälla TS 50,00
24775 Fabian Platte Tumba TK 50,00
F9998 Sandra-Maria Pranjic Trollbäckens TK 50,00
75313 Markus Rajala Saltsjö-Duvnäs TK 87,00
H8881 Fredrik Ramel Lidingö TK 50,00
23353 Hugo Ramel Lidingö TK 74,31
89635 Ellen Rensgard Platte Tumba TK 91,35
24823 Simon Riesler Tumba TK 50,00
F9999 Julia Rodziewic Mälarhöjdens IK 50,00
H9991 Martin Rudengren Spårvägens TK 50,00
79668 Ebba Rundquist Smedslättens LTK 86,58
21603 Beata Rystedt Djursholms TK 68,44
77119 Emil Rystedt Djursholms TK 114,85
24851 Erik Rystedt Djursholms TK 50,00
K3333 Måns Sandsjö Spårvägens TK 50,00
21547 Simon Sebhat Sollentuna TK 76,86
77038 Markus Sjöberg Trollbäckens TK 120,35
24758 Carolina Sjöström Enskede LTK 50,00
24347 Elias Soto Sepulveda Mälarhöjdens IK 58,64
89613 Fredrik Spetz Lidingö TK 78,05
21604 Elisabeth Strand Djursholms TK 50,00
85172 Rickard Strand Djursholms TK 73,56
23798 Victoria Ström Ekerö TK 50,00
89448 Hanna Sundberg SALK 97,27
P2170 William Swanberg KLTK 50,00
77029 Lukas Szostak Trollbäckens TK 82,77
K1111 Kajsa Säflund Gustavsbergs TK 50,00
20329 Pontus Säw Farsta TK 69,12
20452 Gabriella Söderström SoIK Hellas 60,09
23117 Vilhelm Söderström SoIK Hellas 50,00
73166 Rikard Ternström Trollbäckens TK 107,70
79377 Olle Thorén Lidingö TK 85,89
P3994 Magnus Thulin Storängens LTK 50,00
23780 Wilhelm Tovi Lidingö TK 50,00
F9997 Sophie Wallmark Saltsjöbadens LTK 50,00
89829 Erik Wedin Gustavsbergs TK 70,63
25215 Leif Wedin Gustavsbergs TK 50,00
23442 Julia Westergren KLTK 50,00
20273 Linnea Westergren KLTK 127,73
21284 Karin Wetterdal Näsbyparks TK 61,19
24979 Julia Winqvist Storängens LTK 62,41
20475 Vilhelm Wirell Smedslättens LTK 70,44
89785 Regina von Koch Saltsjö-Duvnäs TK 83,62
21624 Marcus Wågenheim Huddinge TK 50,00
P1111 Emil Zaar Enskede LTK 50,00
F1111 Lisa Zaar Enskede LTK 50,00
24941 Sofia Zickert Danderyds TK 50,00
23287 Hanna Zingmark Huld Rönninge TK 55,12
24836 Jens Åkerlind Saltsjöbadens LTK 50,00
23613 Gustav Åkesson SALK 50,00
H7776 Nils Åkesson Smedslättens LTK 50,00
21016 Marvin Ålander TSK Malmen 76,01
F9996 Filipa Öquist Trollbäckens TK 50,00
23540 Oliver Öquist Trollbäckens TK 56,32
23469 Sandra Örtevall Mälarhöjdens IK 50,00